Bahçelievler halı yıkama firması, İstanbul da hizmet veren kurumsal halı yıkama firmasıdır. Halılarınızı özenle yıkıyoruz, titiz ve lekesi halılar için bizi tercih edebilirsiniz. Günümüzde teknolojinin gelişen koşulları hemen hemen her sektörde görülmektedir. Evlerinize şıklık ve güzellik katan halılarınızın temizliği konusunda hizmet veren firmalarda teknolojinin bütün imkânlarını değerlendirerek müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. İmkânların gelişmesi ile eskiden kalan temizlik yöntemleri ortadan kalkmıştır ve yorulmanıza gerek kalmamıştır.

Halı Temizliğine Neden Özen Gösterilmelidir?

Gerek evlerinizde gerek iş yerlerinizde oldukça önemli olan halılar yeterli şekilde temizlenmediği takdirde çeşitli solunum yolu rahatsızlıklarına yol açmaktadır. Bulunduğu mekânlarda şıklığı ve güzelliği tamamlayan halılarınız temizlenme işlemi de düzenli olarak yapıldığı zaman ilk gün ki gibi yeni olacaktır ve kendinizi daha sağlıklı bir ortamda daha iyi hissedebileceksiniz.

Bahçelievler Halı Yıkama Aşamaları

Firmamız sizler için halılarınızı en son teknoloji ile gelişen makineler ile temizlemektedir. Servis aracımız ile halılarınız kapınızdan ücretsiz bir şekilde alınır ve yıkama tesisimize getirilir.

İlk olarak halınızın üzerindeki tozlar temizlenir. Su sertliği halınızın cinsine göre ayarlanır ve en uygun deterjan ile yıkama işlemi gerçekleştirilir. Halı yıkama işlemi sırasında kullanılan deterjanlar tamamen organiktir ve halınızın yüzeyine hiçbir zarar vermez. Bahçelievler Halı temizleme işlemi bittikten sonra halılarınız özel klimalarımızda kurutulur ve firmamızın özel havalandırma yerlerinde havalandırılır.

Bütün bu işlemler deneyimli kişiler tarafından sizlerin dikkat ettiği konulara göre gerçekleştirilmektedir. Bütün işlemler bittikten sonra halılarınız servis aracımız ile kapınıza geri getirilir. Bu temizlik işlemleri bir gün içerisinde gerçekleştirilir ve tamamen bütçenize uygun fiyat seçenekleri ile gerçekleştirilir.

Firmamız olarak her daim sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız ve bunu gerçekleştirmek için çıkan en son gelişmeleri yakından takip etmektedir. Sizlerin emaneti bizlerin emanetidir ve bizler sizlere en iyi şekilde hizmet sunmayı istemekteyiz.

Bahçelievler Halı Yıkama İletişim Bilgileri

Bahçelievler Şube : 0212 679 49 89
Beylikdüzü Şube : 0212 855 18 88
Zeytinburnu Şube : 0212 679 59 39