Büyükçekmece halı yıkama fabrikamız, Evlerimiz günümüzün birçok saatini geçirdiğimiz en önemli yaşam alanlarımızın başında gelmektedir. Bu nedenle evimizin en iyi şekilde olmasını isteriz. Herkes kendi zevkleri doğrultusunda evini döşer ve aksesuarlar kullanır. Ancak ev dekorasyonunda herkesin ortak olarak kullandığı aksesuar halıdır. Doğru seçilen halılar evinizin daha şık görünmesine yardımcı olur. Ancak halılar düzenli olarak temizlenmediğinde evinizde hem çirkin bir görüntü oluşur hem de sağlığınız açısından olumsuz bir ortam oluşur.

Temizliği Sağlığınız İçin Önemseyin

Temizlik daha sağlıklı bir hayata sahip olmamız için oldukça önemlidir. Özellikle halı temizliği evimizde en çok özen göstermemiz gereken konulardan biridir. Çünkü halılar gözle görünmese de içerisinde birçok mikrop ve toz barındırabilmektedir. Evde yapacağımız temizlik işlemleri ise halıları yeteri kadar hijyenik yapmaz ve bizim için hem yorucu hem de maliyetli olur. Sizde son teknoloji makinelerin kullanıldığı firmamız ile büyükçekmece halı temizleme işinde daha rahat olabilirsiniz. Teknolojik araçlar yardımıyla halılarınız yıkanır ve mikroplarından arındırılır.

Halı Yıkama İşlem Sırası

Firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Çalışanlarımız evlerinizden halılarınızı servisler ile alır ve firmamıza yıkanması için götürür. Burada halılar ilk olarak içlerinde biriktirdikleri toz ve pisliklerden arındırılır. Daha sonra ise yıkama işlemine geçilir.

Bu işlem esnasında son teknoloji makineler ile tam hijyen sağlanmaya çalışılır ve halıların deforme olmamasına özen gösterilir. Kaliteli deterjanlar kullanılarak yapılan yıkama işlemi sonrasında halılarınıza sıkma işlemi uygulanır. Sıkma işlemi bittiğinde ise halılar klimalar yardımıyla kurutulur.

Firmamız büyükçekmece halı yıkama işinde deneyimli ekibi ve son teknoloji makineleri ile sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Evinizden alınarak yıkamaya götürülen halılarınız bir gün içerisinde temizlenir ve sizlere ilk gün ki gibi temiz olarak iade edilir.