Günümüz bayanlarının büyük bir çoğunluğunun çalışması nedeniyle temizlik işleri sorun teşkil etmekte, bayanlar yorucu iş hayatından sonra evde temizlik yapma derdinden, ev işlerine yeterli vakti ayıramamaktan yakınmaktadır. Detay ve zahmet gerektiren halı yıkama işi için özel bir zaman ve harcanması gereken bir emek vardır. Ancak yeterli vakit ayrılmadığından bu hizmeti sunan firmalara ihtiyaç artmıştır.

Nasıl Yıkanır?

Son teknolojiye sahip uzman çalışma ekipleri halılar zedelenmeden, kırmadan yıkamaktadır. Halılarınıza zarar verecek herhangi bir kimyasal içeren şampuanlar kullanılmamaktadır. Son derece doğal ve anti bakteriyel şampuanlar kullanılarak özenli bir temizlik hizmeti sunulmaktadır. Halı yıkamacılarda uygulanan hizmetlerde tam otomatik makineyle yıkanan halılar firmamızın güler yüzlü ve sorumluluklarının farkında olan elemanları ile son derece profesyonel hizmet vermektedir.

Genellikle çocuklu ailelerin üzerinde durduğu en önemli noktalardan birisi olan halı temizliğinizi son teknoloji donanımından geçen halı yıkama fabrikası sayesinde derinlemesine temizlik sağlanmaktadır. Firmamızın sizlere verdiği hizmetle halıların derinlerine kadar yerleşmiş olan bütün bakteri, mikro organizma ve tozlardan arındırır. Özel halı şampuanlarıyla zarar vermeden halılar yıkanmaktadır.

Sunmuş olduğumuz Mispak halı yıkama hizmetimiz sayesinde uzun tüylü yapıya sahip olan halılarınızın diplerine kadar inmiş kirleri ve tozları büyük bir titizlikle ve etkili bir şekilde temizlemektedir.

Bünyan, Hereke, Avanos, Isparta ve Ladik gibi dünyaca dikkat çeken el dokuması halılarınız, ipek halılarınızın ya da makine halılarınızın yanlış yıkanması nedeniyle hızlı bir şekilde yıpranması genellikle karşılaşılan bir durumdur. Yanlış yıkanan halılarda halı tabanları ve bağlantı yerleri zarar görmekte, halı yüzeylerinde kırılmalar meydana gelmekte, halıların özelliği kaybolmaktadır.

Özel parfümler ile parfümlenen halılarınız paketlenerek evlerinize sunulmaktadır. Profesyonel olarak temizlenen halılarınız için alacağınız hizmet ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışılmaktadır. Halılarınızı ilk günkü parlaklığına kavuşturarak hızlı bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Call Now ButtonTıkla Ara